Eestlastele lõppes kolme piiri turniir laupäeval

Junior International Seriesi kategooriasse kuuluval turniiril Yonex 3 Borders U19 2024 Saint-Louis’s said eestlaste jaoks laupäevaga mängud otsa.

Noormeeste üksikmängus võitis Eesti sulgpallureist ainsana teise ringi pääsenud Rene Leeman (Raul Musta SK) avageimis Zhi Lun Ongi (Šveits) 21:9, kuid edasi oli kindlam teise asetusega vastane 21:18 ja 21:19.

Neidude üksikmängus oli Marija Paskotši (Raul Musta SK) vaid geimivõidu kaugusel veerandfinaalist. Avageimis oli ta Amélie Maixnerovást (Tšehhia) parem 21:15, kuid kaotas teise 14:21 ja kolmanda 12:21. Teises ringis oli tallinlanna olnud 21:23, 21:8, 21:15 hiljutisel turniiril Poolas finaali jõudnud Jorune Šalnaitest (Leedu).

Meespaarismängus pidasid Oliver Hani ja Andrei Schmidt (Triiton) kolmegemilise heitluse sakslaste Justin Dangi ja Philipp Euleri vastu ning kaotasid avageimi võidule vaatamata 21:14, 18:21, 12:21. Veerandfinaali ei pääsetud.

Uks kaheksa parema sekka sulgus ka Rasmus Taltsi ja Marija Paskotši (Raul Musta SK) ees, kes pärast 14:21, 21:14, 21:15 võitu Felix Knödeli ja Leonie Afanasevi (Saksamaa) üle kaotasid kuuenda asetusega Erwan Hamelile (Prantsusmaa) ja Flora Wangile (Holland) 21:16, 12:21, 14:21. Rene Leeman (Raul Musta SK) ja Kaisa Liis Lepp (Triiton) kaotasid teises ringis Felix Schütile ja Eva Stommelile (Saksamaa) 11:21, 21:18, 10:21, Siim Saarse (Pärnu SK) ja Heili Merisalu (TÜASK) pidid 10:21, 11:21 taanduma teise asetusega Liano Panza ja Jorina Janni (Šveits) ees 10:21, 11:21.