Seenioride EM-il veel kaks eestlannat veerandfinaalis!

Belgias Heusden-Zolderis peetakse läinud pühapäevast kuni eeloleva laupäevani seenioride Euroopa meistrivõistlusi. Osaleb kokku 1554 sulgpallurit, neist Eestist 19. Kui kolmapäeval jõudis üksikmängus oma vanuseklassis veerandfinaali Kätrin Lepp, siis neljapäeval said samaga hakkama veel kaks eestlannat.

35+ vanuseklassis võitis Sandra Kamilova kolmanda ringi kohtumise avageimi Stefanie Bannenbergi (Saksamaa) vastu 21:12. Teises geimis oli heitlus tasavägisem, kuid eestlanna jäi seegi kord peale 22:20. Reedel peetavas veerandfinaalis on Kamilova vastaseks prantslanna Marie Hermeline.

50+ vanuseklassis nägi Piret Van De Runstraat Kärt 16 parema seas vaeva kolm geimi, kuid see vaev tasus end kuhjaga. Ta võitis Terese Caldeströmi (Rootsi) vastu avageimi 21:16, kaotas teise 16:21, kuid võitis kolmanda 21:18. Veerandfinaal esimese asetusega Janne Vang Nielseni (Taani) vastu algab kohaliku aja järgi kell 12.20.

35+ vanuseklassis ei õnnestunud Karl Kivinurmel ja Vahur Lukinil daamide eeskuju järgida, koht veerandfinaalis loovutati prantslastele. Avageimi eestlased küll võitsid 21:19, kuid teises jäid Vincent Espen ja Vincent Rousselot peale 21:17 ja kolmandas 21:13.