India mees oli Tauri Kilgile liiast

Lublinis peetaval International Seriesi kategooriasse kuuluval turniiril Polish International 2024 presented by Victor mängis valitsev Eesti meister Tauri Kilk (Triiton, maailma edetabeli 415.) meeste üksikmängu teises ringis 2002. aastal sündinud Shashwat Dalaliga Indiast. Maailma edetabelis 203. kohal paiknev Dalal sai avaringis jagu samuti poolakast, Andrzej Niczyporukist 22:20, 21:16.

Avageimi algus oli tasavägine, Kilk juhtis kaks korda (1:0 ja 5:4), kuid siis libises Dalal eest. Intervalliks juhtis indialane 11:6 ning peagi juba 18:9. Tauri suutis küll saavutada neli punkti järjest, kuid geimivõidu lootuse säilimiseks sellest enam ei piisanud. Dalal võitis 21:15.

Teist geimi alustas Kilk lootusrikkamalt, juhtides joogipausiks 11:7. Paraku suutis Dalal seejärel viigistada ning ise ette minna 15:13. Veel jõudis Kilk viigini (15:15), kuid jäi siis taas taha 15:19 ja 16:20. Kaks punkti järjest andsid veel tartlasele lootust, kuid kolmas matšpall tõi Dalalile soovitu. 21:18. Matš vältas 36 minutit.