Rasmus Roogsoo noppis Jüris kolm esikohta

Noorte GP-sari jätkus pärast suvepausi viienda etapiga Lenne Sulgpallikeskuses Jüris. Mängiti nagu ikka viies vanuseklassis. Osales 232 noort ja kokku peeti 33 autasustamist.

U-19

Noormeeste üksikmängus suutis Triitoni esindajate kõrval end ainsana nelja parema sekka murda Siim Saarse Pärnust ning andis poolfinaalis kõva lahingu ka tulevasele võitjale Rasmus Roogsoole. Teise asetusega Roogsoo võitis pärast 20:22 kaotatud avageimi teise geimi 21:18 ja kolmanda 22:20. Finaalis rassis Rasmus samuti kolm geimi klubikaaslase Oliver Hani vastu ning jäi peale 12:21, 21:19, 21:19. Hani paremust pidi poolfinaalis tunnistama esimese asetusega Priit Põder.

Noormeeste paarismängus võidutses Roogsoo koos Rasmus Taltsiga (TSKeskus), triitonlased Oliver Hani ja Priit Põder alistati mõlemas geimis 21:18.

Neidude üksikmängus tõi võidu Triitonile Romili Vakk, alistades finaalis Laura Liis Kale (TSkeskus) 21:16, 17:21, 21:19. Kolmas oli poolfinaalis Kalele kaotanud Kaisa Liisa Lepp (Triiton).

Teise esikoha teenis Vakk paarismängus koos Lepaga, viimases kohtumises võideti esimese asetusega Heili Merisalu (TÜASK) ja Emilia Šapovalova (Triiton) 21:13, 21:19. Kolmandaks jäid Carmella Krislin Kruus ja Lumikki Liias (Triiton).

Segapaarismänguga sai Rasmus Roogsoost selle nädalavahetuse kolmekordne võitja, sest koos Liiasega oldi finaalis 21:16, 21:14 paremad kui Oliver Hani ja Romili Vakk.

U-17

Noormeeste üksikmängus jõudis play-offi kaks Triitoni mängijat, kuid nelja parema sekka ei õnnestunud jõuda ei Nikita Bazjukinile ega ka Henri Tanilal. Turniirivõidu teenis Andre Looskari (TÜASK). Seevastu neidude seas tõi Ilona Roogsoo meile turniirivõidu, mängides finaalis 21:18, 14:21, 21:16 üle esimese asetusega Kelli Muinasti (TSKeskus).

Paarismängus tuli pool võitu Triitonisse, sest Kaspar Kaasik võidutses koos Timo-Alen Prokopenkoga (TSKeskus). Finaalis Looskari ja Iko Viiki (TSKeskus) vastu olid võidunumbrid 17:21, 21:15, 21:15. Mihkel Reimand ja Henri Salum olid seekord tugevad poolfinaaliks nagu ka Koit Hallik koos Gregor Kivisaarega (TSKeskus). Neidude seas jäid sel nädalavahetusel kaotuseta Keidi Kaasma ja Sandra Kask (Triiton), viimases vastasseisus oldi paremad Ellen Mai Lassist ja Marleen Lipsust (TSKeskus) 24:22, 18:21, 21:13.

Segapaarismängus teenis Looskari teise esikoha, partneriks Kirsika Vaidla (TSKeskus). Marten Põder (Triiton) ja Muinast pidi poolfinaalist loobuma.

U-15

Tüdrukute üksikmängus jõudis Grethe Look (Triiton) poolfinaali, kus kaotas hilisemale võitjale Kelly Ojamaale (Nõo SK) 20:22, 11:21. Paarismängus võitlesid Jandra Jagomägi ja Grete-Liis Neemre end finaali, kus oldi väärilised vastased TSKeskuse paarile Helene Pähkel ja Maria Somova. Esimene geim kaotati 16:21, kuid teine võideti 21:11. Otsustavas geimis saatis edu pealinlasi 21:13. Greete Kiisk ja Grethe Look ning Emilia Ainso (kõik Triiton) ja Kelly Ojamaa olid sedakorda poolfinalistid.

U-13

Tüdrukute seas jõudsid Eileen Pärsim ja Mia Rianna Ruul (Triiton) alagruppidest poolfinaali, turniiri võitis Margaret Lips (TSKeskus). Poiste paarismängus pidid esimese asetusega Alfred Perv (Triiton) ja Morten Rozental (Veeriku Badminton) poolfinaalis tunnistama hilisemate võitjate Risto Rajassare ja Markus Raketski (Jõhvi SK) paremust 21:14, 21:11. Tüdrukute seas oli parim paar Mia-Liis Migur (Veeriku Badminton) ja Eileen Pärsim (Triiton), teise platsi hõivasid Kirke Kärner (TSKekus) ja Kirsikka Bianka Liias (Triiton). Mia Rianna Ruul ja Jelizaveta Sazonova (Triiton) mängisid end poolfinaali.

Segapaarismängus sammusid võidult võidule Morten Rozental (Veeriku Badminton) ja Eileen Pärsim (Triiton), viimaseks jäänud kohtumises tehti Triitoni paarile Alfred Perv ja Jelizaveta Sazonova tuult 21:12, 21:17.

U-11

Tüdrukutest võidutses Kirsika Bianka Liias (Triiton), mängides finaalis numbritega 21:11, 21:19 üle Maria Saluse (Veeriku Badminton). Kolmas oli Loore Teino (Triiton).

B-liigas teenisid Triitoni klubilastest esikoha Amalia Leškina (U-19 üksikmäng), Inga Dobrus ja Elina Kumm (U-17 paarismäng), Theodor Sinimäe (U-15 üksikmäng), Alicia Laško ja Miia Pukk (U-15 paarismäng), Roosi Teino (U-13 üksikmäng), Kadi Hein ja Roosi Tenno (U-13 paarismäng) ning Kevin Sulkovski ja Mariliis Pekkonen (U-13 segapaarismäng).