Sindhu alustas kohustusliku võiduga

Pariisi olümpiamängude sulgpalliturniiril jõuti pühapäeval esimese kohtumiseni ka naiste üksikmängu M-alagrupis. Turniiril kümnenda asetuse saanud Pusarla Venkata Sindhu (India) kohtus Maldiivide esindaja Fathimath Nabaaha Abdul Razzaqiga. Mingit üllatust avamatš kaasa ei toonud, sest kahekordne olümpiamedalist ja 2019. aasta maailmameister Pusarla võitis esimese geimi 21:9 ning teise 21:6, kulutades esimese võidu tabelisse kirjutamisele kokku vaid 29 minutit.

Oma teise mängu peab India selle sajandi edukaim naissportlane kolmapäeval, 31. juulil meie Kristin Kuuba vastu. Protokollides on vastasseisu algusajaks märgitud 10.20 Eesti aja järgi. Eesti esireket tuleb Pariisis esimest korda platsile päev varem, ehk teisipäeval, 30. juulil kell 9.30, mängides siis Abdul Razzaqi vastu. Mõlemad meie esisulgpalluri kohtumised on kavandatud ka Kanal 2 ekraanile.